•  
 • Anasayfa
 • Hizmet
 • Bayilik & Şirket Satışı
 • UCUZ ELEKTRİK VE TELEKOM BAYİLİĞİ
  990 TL
  İlan No 2052
  İlan Tarihi 9 Nisan 2015 / 14:00
  İl / İlçe / Semt / Mah. İstanbul / Silifke / /
  Meltem SARI Üyelik Tarihi : 9 Nisan 2015
  05323181275 02125520386 www.ftn.com.tr İlan sahibine mail gönder Kişinin diğer ilanlarıni gör
  500 Kez görüntülendi
  Açıklama

  Türkiye genelinde hizmet verebilecek alt yapıya sahip kurumsal firmalar ile iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak tüketime dayalı her türlü ürün ve hizmetlerin (Elektrik, Doğalgaz, Sabit Telefon, İnternet, Gıda, Giyim, Petrol (yakıt) Turizm vb.) tüketiciler açısından daha ucuz ve avantajlı kullanılmasına, çözüm ortağı firmalar açısından müşteri portföylerinin arttırılmasına aracı olup çözüm projeleri sağlayan bir danışmanlık ve organizasyon şirketiyiz.

  FAALİYET KONUMUZ

  Finans uzmanları tarafından geleceğin sektörü olarak açıklanan ENERJİ sektöründe yatırım ve faaliyetlerimizi sürdürerek sektörün en güçlü ve kurumsal firmalarından birisi olma yolunda 23 Haziran 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. 01 Şubat 2015 tarihi itibariyle en düşük fiyat garantisi ile sabit telefon ve internet hizmetlerimizde faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Kuruluş amacımız faturalandırılan tüm hizmetlerin bizi tercih eden tüketicilere piyasadaki en uygun fiyata sağlanmasıdır.

  Kurumsal kimliğimiz, deneyimli uzman kadromuz ve %100 memnun müşteri odaklı vizyonumuz ile ucuz elektrik, en düşük sabit telefon ve internet hizmetlerini tüketiciler ile buluşturarak milletimizin bir yandan tasarruf etmelerini sağlayıp bir yandan da  sağladığımız ve bundan sonra sağlayacağımız tüm hizmetlerin tanıtımını yaparak gelir ve kazanç elde etmek isteyen girişimcilere iş imkanı sunup ülkemize ve milletimize istihdamda sağlamaktayız.

  Sizde FTN'in Franchise Bayiliğini alarak ucuz elektrik, ucuz telefon ve ucuz internet hizmetlerini çevrenizdekilerle tanıştırıp geleceğin sektörü olan bu büyük pazarda %50 kar ortağımız olabilirsiniz.