•  
 • Anasayfa
 • Hizmet
 • Özel Ders Verenler
 • Gitar Öğretmeni
 • PIYANO ORG DERSI OZEL BAKIRKOY
  90 TL
  İlan No 6568
  İlan Tarihi 28 Ağustos 2017 / 16:21
  İl / İlçe / Semt / Mah. İstanbul / Bakırköy / Kartaltepe / Kartaltepe Mah.
  ALİ ÜNLÜTÜRK Üyelik Tarihi : 6 Kasım 2014
  05359617011 İlan sahibine mail gönder Kişinin diğer ilanlarıni gör
  389 Kez görüntülendi
  Açıklama

  HER PROFESYONELİM DİYENE İNANMAYIN NOTALI EĞİTİM VERİP VERMEDİKLERİNİ SORUN.KENDİ EĞİTİMLERİ NEDİR VE NE KADAR TECRÜBELİ OLDUKLARINI ÖĞRENİN. 10 yıllık eğitim , [ 6 yıl yurt içi - 4 yıl yurt dışı ] 35 yıllık profesyonel müzisyenlik ve hocalık tecrübesiyle birebir özel PİYANO**ORG dersi verilir. Yaptığım işlerden sadece birini yazıyorum TRT ye 65 bölüm belgesel müziklerini yaptım { Will kommen in der Türkei }Bu güne kadar çalıştığım yerler tamamen 1. sınıf yerler { 5 yıldızlı oteller } ve sanatçılar oldu.{ 17 yaşında Sayın Tanju Okan ve Ertan Anapa' nın orkestrasında gitarist olarak çalışmak gibi Hocanıza sorun lütfen…………

  1 – Nota ve notaların değerlerine göre klavye üzerinde çalışmaları kaç ders…..? 2 – Gam ve gam çalışmaları kaç ders…..? Gamları öğrenmek zorundasınız…? 3 – Sağ ve sol el eğitimi kaç ders …? 4 – Akor ve akor eğitimi kaç ders ….? Kaç akor öğreneceksiniz…….? 5 – Armoni eğitimi kaç ders…? 6 – Şarkı repertuar eğitimi kaç ders… ? 7 – Bir kaç ayda org’ u profesyonelce nasıl çalabileceksiniz………? 8 – Profesyonel müzisyenler ve hocalar bu kadar aptal mı…? İyi ve doğru müzik yapabilmek için yıllarını müziğe veriyorlar….? 9 – 5 – 6 ayda öğretilir diyenlerin önüne profesyonelce yazılmış bir partisyon koyun acaba kendileri çalabilecek mi……..? 10 – 6 aylık eğitimle çok iyi müzisyen olabilmiş bir müzik adamı gösterebilirler mi acaba…..? ******Bunları çok iyi düşünün ve ders alacağınız hocayı ona göre seçin..İyi bir hoca bu şekilde müziğe ihanet etmez.Öğrenci gerçek öğretim süresini bilerek gelmeli. 11- Müzik sevgi ve sabır ister bunlara sahipseniz öğrenebilirsiniz.Fakat bazı bilinçsizce verilen ilanlara da inanmayın.

  ALİ ÜNLÜTÜRK Bakırköy / İstanbul 02125726530 — 05359617011 İLANLARIMDA BAZI ÖĞRENCİLERİMİN RESİMLERİNİ GÖRMEKTESİNİZ

  PİYANO DERSLERİNİ 4 - 5 DEĞİŞİK METOT VE KENDİ YAZDIĞIM NOTALARLA VERMEKTEYİM.PİYANO ÇALMAK BİR AYRICALIKTIR.PİYANO EĞİTİMİ ALAN KİŞİLERİN DİĞER İNSANLARA GÖRE % 46  DAHA FAZLA ZEKALARININ GELİŞMİŞ OLDUĞU DÜNYANIN EN BÜYÜK BİLİM ADAMLARINCA İSPATLANMIŞTIR.