•  
 • Anasayfa
 • Turizm
 • Mavi Yolculuk
 • MONTENEGRO YAT KIRALAMA
  1 TL
  İlan No 5855
  İlan Tarihi 5 Ocak 2017 / 14:26
  İl / İlçe / Semt / Mah. Muğla / Marmaris / Marmaris / Tepe Mahallesi
  emre tosun Üyelik Tarihi : 14 Aralik 2016
  05362615392 İlan sahibine mail gönder Kişinin diğer ilanlarıni gör
  434 Kez görüntülendi
  Açıklama

  Tekne tatilinizi yurt dışında mı yapmayı istiyorsunuz, o halde Adriyatik denizinin yeni yıldızı Montenegro iyi bir tercih olabilir diye düşünüyoruz.. Eski adıyla Karadağ ülkesi son yıllarda mavi yolculuk sektöründe adından çokca bahsettirmeye başladı bile..

  iklimi açısından ülkemize çok benzeyen Montenegro yaz ayları içerisinde dünyanın her tarafından tatilcilere ev sahipliği yapar.

  Özellikle son 2 yılda Türk tekne sahiplerinin rotalarını bu ülkeye çevirmesinin başlamasıyla bölgeye ilginin daha da yükselişe geçtiği bir gerçek.

  montenegro Nasıl Gidilir ?

  Montenegro ülkesine vizesiz gidebilirsiniz. Bu ülkeye giriş şu aşamada vize kapsamında değil bundan dolayı amacınıza göre gitme nedenini ve uçak biletleri ile ülkeden konaklama yapacağınız yeri ilgili yetkililere göstermeniz, ülkeye girişte ki pasaport kontrollerinde fayda sağlar.

  montenegro tatili Hırvatistan ve Montenegro ülkelerinde ki guletlerin tamamı Türkiye’den gitme oldukları için bizim kültürümüzün bir parçasını oralarda da yaşayabilirsiniz. Son yılların yeni deniz tatili trendi yat kiralama Montenegro olacağı gibi görünüyor.

  Ne Zaman Tekne Rezervasyonu Yaptırmalısınız ?

  Montenegro ülkesinde ki kiralık gulet sayısı şu aşamada 10-15 arasıdır. Bundan dolayı özellikle Ocak ayı itibariyle Erken Rezervasyon dönemi içerisinde, yoğun ilgi alırlar. Size önerimizi, amacınız Montenegro’da tekne tatili zevkini yaşamak ise Türkiye’de olduğu gibi son dakika tekne kiralama dediğimiz Nisan, Mayıs, Haziran aylarına kalmayınız..

  gulet kiralama montenegro Zira 10-15 tekne arasında istediğiniz haftayı rezervasyon yapma şansınız çok çok düşük bir seçenek olur.. Bu bölgede ki tekne kriterleri açısından da Türkiye’de olduğu gibi her bütçeye uygun kiralık tekneler üzgünüz ki yok.. Bu da erken rezervasyon dönemi içerisinde tatil amacınız için harekete geçmeniz için ayrı bir sebep.

  Mirya Yatçılık Şirket bünyemizde kiralamakta olduğumuz yatlar sadece Türkiye ve Yunanistan da değil aynı zamanda Hırvatistan ve Montenegro ülkelerinde de tekne kiralama servisleri vermekteyiz. Rezervasyon Telefonlarımız : 0 252 413 413 1 – 0536 261 5392